Šis 2.0 T MT (172 hp) variklis buvo montuojamas 116 [2-й Restyling] Turbodelta sedan 4-doors kėbule, kuris Alfa Romeo buvo gaminamas nuo 1983m. iki 1985m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 350 to 540km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 203km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 1962cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 172bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 283Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 88.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4210mm |
| Plotis | 1650mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2510mm |
| Priekinė ašis | 1372mm |
| Galinė ašis | 1364mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1140kg |
| Min. bagažinės talpa | 600litre |
| Maks. bagažinės talpa | 600litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | De-Dion |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.