Šis 3.0 MT (210 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kabrioletas kėbule, kuris Alfa Romeo buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 1 000km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 2959cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 245Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 72mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4060mm |
| Plotis | 1730mm |
| Aukštis | 1300mm |
| Važiuoklės bazė | 2510mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1425mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1380kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Min. bagažinės talpa | 120litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.