Šis 3.0 BITURBO SWITCH-TRONIC (410 hp) variklis buvo montuojamas F32/F33 Coupe coupe kėbule, kuris Alpina buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1825mm |
| Ilgis | 4640mm |
| Aukštis | 1373mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1552mm |
| Galinė ašis | 1576mm |
| Maks. bagažinės talpa | 445litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1615kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2135kg |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Tūris / talpa | 520kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1030/1150kg |
| Permitted road-train weight | 3835kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
| Variklio galia | 410bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 600Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 303km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 980km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.