Šis 4.4 AT (530 hp) variklis buvo montuojamas E60/E61 S wagon kėbule, kuris Alpina buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 370 to 800km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 313km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.7second |
| Tūris / talpa | 4398cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 530bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 725Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 82.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4843mm |
| Plotis | 1846mm |
| Aukštis | 1491mm |
| Važiuoklės bazė | 2886mm |
| Priekinė ašis | 1562mm |
| Galinė ašis | 1573mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Tūris / talpa | 540kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1650litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1100/1320kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 22.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.