Šis 4.4 BITURBO SWITCH-TRONIC SWB AWD (540 hp) variklis buvo montuojamas F01/F02 [Restyling] Limousine sedan kėbule, kuris Alpina buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 980km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 310km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.5second |
| Tūris / talpa | 4395cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 540bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200 to 6 250RPM |
| Sukimo momentas | 730Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5092mm |
| Plotis | 1902mm |
| Aukštis | 1491mm |
| Važiuoklės bazė | 3070mm |
| Priekinė ašis | 1621mm |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2750kg |
| Tūris / talpa | 620kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1320/1450kg |
| Permitted road-train weight | 5050kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 17.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.