Šis 6.0 V12 MT (517 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Kupė kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 24.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.4litre |
| Degalų bako talpa | 78litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 320 to 670km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 307km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Tūris / talpa | 5935cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 517bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 570Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5750RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4721mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1280mm |
| Važiuoklės bazė | 2740mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1695kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Disc composite, ventilated |
| Galiniai stabdžiai | Disc composite, ventilated |
| Miestas | 29.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14 litrai / 100km |
| Vidurkis | 19.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.