Šis 5.9 AT (558 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] S fastback kėbule, kuris Aston Martin buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 21.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.3litre |
| Degalų bako talpa | 90.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 900km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 306km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.9second |
| Tūris / talpa | 5935cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 558bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 750RPM |
| Sukimo momentas | 620Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5019mm |
| Plotis | 1929mm |
| Aukštis | 1360mm |
| Važiuoklės bazė | 2989mm |
| Priekinė ašis | 1589mm |
| Galinė ašis | 1613mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1990kg |
| Kėbulas | Fastback |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 25.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.