Šis 2.2 T quattro MT (165 hp) variklis buvo montuojamas S3 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1982m. iki 1988m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 22 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 240Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2226cm3 |
| Variklio galia | 165bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4792mm |
| Plotis | 1814mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2687mm |
| Maks. bagažinės talpa | 570litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1960kg |
| Priekinė ašis | 1476mm |
| Min. bagažinės talpa | 570litre |
| Galinė ašis | 1471mm |
| Tūris / talpa | 610kg |
| Permitted road-train weight | 3660kg |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 216km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Priekinė važiuoklė | Solid axle, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 13 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.