Šis 2.0 MT (113 hp) variklis buvo montuojamas B2 Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1978m. iki 1986m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 960km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 184km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.3second |
| Tūris / talpa | 1994cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 165Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4343mm |
| Plotis | 1682mm |
| Aukštis | 1365mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1400mm |
| Galinė ašis | 1420mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1070kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.