Šis 1.2 TFSI MT (86 hp) variklis buvo montuojamas 8X Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1740mm |
| Ilgis | 3954mm |
| Aukštis | 1416mm |
| Važiuoklės bazė | 2469mm |
| Priekinė ašis | 1477mm |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Galinė ašis | 1471mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1040kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Maks. bagažinės talpa | 920litre |
| Tūris / talpa | 450kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1197cm3 |
| Variklio galia | 86bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 800RPM |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 71mm |
| Stūmoklio eiga | 75.6mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.1litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 020km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 7.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.