Šis 1.8T MT Quattro (180 hp) variklis buvo montuojamas 8L Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 18 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 930km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 226km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1950up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4152mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1427mm |
| Važiuoklės bazė | 2518mm |
| Priekinė ašis | 1513mm |
| Galinė ašis | 1489mm |
| Prošvaisa | 143mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1810kg |
| Tūris / talpa | 510kg |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1020litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 965/995kg |
| Permitted road-train weight | 3410kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.