Šis 1.8 TFSI MT (160 hp) variklis buvo montuojamas 8P/8PA [2-й Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1765mm |
| Ilgis | 4238mm |
| Aukštis | 1424mm |
| Važiuoklės bazė | 2578mm |
| Priekinė ašis | 1534mm |
| Min. bagažinės talpa | 260litre |
| Galinė ašis | 1507mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 260litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1425kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1925kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 000km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Miestas | 10.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.