Šis 2.0 TFSI MT Quattro (200 hp) variklis buvo montuojamas 8P/8PA [Restyling] Sportback hatchback 5-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 57 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1765mm |
| Ilgis | 4286mm |
| Aukštis | 1423mm |
| Važiuoklės bazė | 2578mm |
| Priekinė ašis | 1531mm |
| Min. bagažinės talpa | 302litre |
| Galinė ašis | 1515mm |
| Prošvaisa | 106mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1052litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Tūris / talpa | 560kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1100/1080kg |
| Permitted road-train weight | 3830kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 100 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 5 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON, 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 234km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 870km |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Miestas | 14.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.