Šis 1.6 AT (101 hp) variklis buvo montuojamas B5 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 37 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1733mm |
| Ilgis | 4479mm |
| Aukštis | 1415mm |
| Važiuoklės bazė | 2617mm |
| Priekinė ašis | 1498mm |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Galinė ašis | 1479mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1195kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1745kg |
| Maks. bagažinės talpa | 720litre |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1595cm3 |
| Variklio galia | 101bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.6litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 930km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 188km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.6second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.