Šis 2.4 multitronic (170 hp) variklis buvo montuojamas B6 Avant wagon 5-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 35 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 230Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2393cm3 |
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4545mm |
| Plotis | 1772mm |
| Aukštis | 1428mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1528mm |
| Galinė ašis | 1526mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1184litre |
| Min. bagažinės talpa | 442litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 2080kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1530kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 219km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 1 010km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.