Šis 1.8 T MT (163 hp) variklis buvo montuojamas B6 Kabrioletas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1777mm |
| Ilgis | 4573mm |
| Aukštis | 1391mm |
| Važiuoklės bazė | 2654mm |
| Priekinė ašis | 1523mm |
| Min. bagažinės talpa | 246litre |
| Galinė ašis | 1523mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 315litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Tūris / talpa | 480kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 225Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1950up to 4 700 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 226km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 1 080km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.