Šis 1.9 TDI MT (100 hp) variklis buvo montuojamas B6 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 42 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 250Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1896cm3 |
| Variklio galia | 100bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79.5mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4548mm |
| Plotis | 1772mm |
| Aukštis | 1428mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1528mm |
| Galinė ašis | 1526mm |
| Prošvaisa | 110mm |
| Maks. bagažinės talpa | 720litre |
| Min. bagažinės talpa | 445litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 191km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 000 to 1 560km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.