Šis 3.2 FSI MT (256 hp) variklis buvo montuojamas B7 Avant wagon 5-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 33 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4586mm |
| Plotis | 1772mm |
| Aukštis | 1453mm |
| Važiuoklės bazė | 2642mm |
| Priekinė ašis | 1519mm |
| Galinė ašis | 1514mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1490kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2040kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 442litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1354litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 1 010km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.8second |
| Tūris / talpa | 3123cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 256bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 330Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84.5mm |
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.