Šis 2.0 TFSI S tronic quattro (211 hp) variklis buvo montuojamas B8/8K Universalas (5 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 27 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Maksimalus greitis | 237km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 000km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2175kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Prošvaisa | 135mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1430litre |
| Min. bagažinės talpa | 490litre |
| Priekinė ašis | 1564mm |
| Važiuoklės bazė | 2808mm |
| Aukštis | 1436mm |
| Ilgis | 4703mm |
| Plotis | 1826mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Universalas |
| Tūris / talpa | 570kg |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 300 to 6 000RPM |
| Variklio galia | 211bhp |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.