Šis 2.0 TFSI quattro S tronic (249 hp) variklis buvo montuojamas B9 Allroad quattro wagon 5-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 040km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 246km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 000 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 370Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1493mm |
| Važiuoklės bazė | 2818mm |
| Priekinė ašis | 1578mm |
| Galinė ašis | 1566mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1655kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2170kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.