Šis 2.0 TDI quattro S tronic (190 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Kupė kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 140 to 1 450km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800 to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4673mm |
| Plotis | 1846mm |
| Aukštis | 1371mm |
| Važiuoklės bazė | 2764mm |
| Priekinė ašis | 1587mm |
| Galinė ašis | 1568mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1640kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2080kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 465litre |
| Permitted road-train weight | 3880kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 5.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.