Šis 2.0 TFSI MT (225 hp) variklis buvo montuojamas 8T [Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 21 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4626mm |
| Plotis | 1854mm |
| Aukštis | 1383mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1577mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 750litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Min. bagažinės talpa | 320litre |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Permitted road-train weight | 3830kg |
| Loading height | 665mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 225bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 6 250RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 245km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 780 to 1 210km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 9.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.