Šis 2.0 TDI multitronic (177 hp) variklis buvo montuojamas 8T [Restyling] Sportback liftback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 33 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Liftback |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 45 |
| Ilgis | 4712mm |
| Plotis | 1854mm |
| Aukštis | 1391mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1575litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1615kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2090kg |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Permitted road-train weight | 3990kg |
| Loading height | 679mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 177bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.8litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 110 to 1 430km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Miestas | 6.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.