Šis 2.0 TDI MT (170 hp) variklis buvo montuojamas 8T Kabrioletas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4625mm |
| Plotis | 1854mm |
| Aukštis | 1383mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1577mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Min. bagažinės talpa | 320litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2155kg |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Maks. bagažinės talpa | 750litre |
| Permitted road-train weight | 3955kg |
| Loading height | 665mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 170bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 200RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 970 to 1 380km |
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 7.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.