Šis 2.0 TFSI MT (180 hp) variklis buvo montuojamas 8T Sportback liftback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 770 to 1 200km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 233km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 180bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 900 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4711mm |
| Plotis | 1854mm |
| Aukštis | 1391mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Tūris / talpa | 455kg |
| Min. bagažinės talpa | 480litre |
| Maks. bagažinės talpa | 980litre |
| Permitted road-train weight | 3730kg |
| Loading height | 679mm |
| Kėbulas | Liftback |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.