Šis 1.8 T MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 4B/C5 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4796mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1453mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Prošvaisa | 120mm |
| Maks. bagažinės talpa | 551litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Min. bagažinės talpa | 551litre |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 4 600 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 216km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 060km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.