Šis 1.8 T tiptronic (150 hp) variklis buvo montuojamas 4B/C5 Universalas (5 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 29 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4796mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1479mm |
| Važiuoklės bazė | 2760mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1590litre |
| Min. bagažinės talpa | 455litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 2075kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1495kg |
| Tūris / talpa | 580kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1090/1070kg |
| Permitted road-train weight | 3875kg |
| Loading height | 588mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 4 600 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 211km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 990km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion, Trailing arms, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.68m |
| Miestas | 16.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.