Šis 3.0 TDI MT quattro (240 hp) variklis buvo montuojamas 4F/C6 [Restyling] Avant wagon 5-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 17 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.7litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 480km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.6second |
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 240bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000 to 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 000 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 91.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4927mm |
| Plotis | 1855mm |
| Aukštis | 1463mm |
| Važiuoklės bazė | 2843mm |
| Priekinė ašis | 1612mm |
| Galinė ašis | 1618mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2450kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Min. bagažinės talpa | 565litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1660litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.