Šis 2.0 TDI S tronic (150 hp) variklis buvo montuojamas 4G/C7 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4933mm |
| Plotis | 1874mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2912mm |
| Priekinė ašis | 1627mm |
| Galinė ašis | 1618mm |
| Maks. bagažinės talpa | 995litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1735kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Min. bagažinės talpa | 530litre |
| Tūris / talpa | 505kg |
| Permitted road-train weight | 4240kg |
| Loading height | 674mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 000 to 4 200RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 95.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 214km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.2litre |
| Degalų bako talpa | 73litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 550 to 1 870km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 5.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.