Šis 2.0 TFSI Hybrid tiptronic (211 hp) variklis buvo montuojamas 4G/C7 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4915mm |
| Plotis | 1874mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2912mm |
| Priekinė ašis | 1627mm |
| Galinė ašis | 1618mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 375litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2320kg |
| Min. bagažinės talpa | 375litre |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Variklio tipas | Hibridas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 211bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 300 to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 73litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 180 to 1 180km |
| Priekinė važiuoklė | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 8.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.