Šis 3.0 TDI S tronic quattro (245 hp) variklis buvo montuojamas 4G Sportback liftback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Liftback |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4969mm |
| Plotis | 1911mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2914mm |
| Priekinė ašis | 1644mm |
| Galinė ašis | 1635mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1390litre |
| Min. bagažinės talpa | 535litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1845kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2320kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 245bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000 to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 250 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 040 to 1 420km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 8.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.