Šis 2.5 TDI MT (150 hp) variklis buvo montuojamas D2/4D Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 16 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 310Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78.3mm |
| Stūmoklio eiga | 86.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 3 200 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5034mm |
| Plotis | 1880mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2882mm |
| Priekinė ašis | 1597mm |
| Galinė ašis | 1586mm |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2195kg |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Maks. bagažinės talpa | 525litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1215/1130kg |
| Permitted road-train weight | 3895kg |
| Loading height | 641mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 880 to 1 640km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Axle, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Miestas | 11.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.