Šis 3.0 TDI tiptronic quattro (233 hp) variklis buvo montuojamas D3/4E [Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1894mm |
| Ilgis | 5062mm |
| Aukštis | 1444mm |
| Važiuoklės bazė | 2944mm |
| Priekinė ašis | 1629mm |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1830kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1335/1270kg |
| Permitted road-train weight | 4630kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2967cm3 |
| Variklio galia | 233bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 91.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 3 250 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 243km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 380km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.