Šis 4.2 tiptronic quattro (335 hp) variklis buvo montuojamas D3/4E Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.9litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 1 030km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.3second |
| Tūris / talpa | 4172cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 335bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 5 |
| Cilindro skersmuo | 84.5mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5051mm |
| Plotis | 1894mm |
| Aukštis | 1444mm |
| Važiuoklės bazė | 2944mm |
| Priekinė ašis | 1629mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2380kg |
| Tūris / talpa | 600kg |
| Min. bagažinės talpa | 500litre |
| Maks. bagažinės talpa | 500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1290/1265kg |
| Permitted road-train weight | 4680kg |
| Loading height | 714mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Hydropneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Axle, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 21 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.