Šis 5.2 FSI MT quattro (550 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Kupė kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.9litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 340 to 710km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 319km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.8second |
| Tūris / talpa | 5204cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 550bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 000RPM |
| Sukimo momentas | 540Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 6500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 10 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4440mm |
| Plotis | 1929mm |
| Aukštis | 1252mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1638mm |
| Galinė ašis | 1595mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1645kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1870kg |
| Min. bagažinės talpa | 100litre |
| Maks. bagažinės talpa | 100litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 26.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.