Šis 4.2 FSI S tronic quattro (450 hp) variklis buvo montuojamas 8T [Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kabrioletas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4649mm |
| Plotis | 1860mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Priekinė ašis | 1586mm |
| Galinė ašis | 1582mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1995kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2420kg |
| Min. bagažinės talpa | 320litre |
| Maks. bagažinės talpa | 750litre |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Loading height | 662mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4163cm3 |
| Variklio galia | 450bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 250RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000up to 6 000 RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 61litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 720km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Miestas | 17.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.