Šis 4.0 TFSI tiptronic quattro (560 hp) variklis buvo montuojamas 4G [Restyling] Sportback liftback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Liftback |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 5012mm |
| Plotis | 1911mm |
| Aukštis | 1419mm |
| Važiuoklės bazė | 2915mm |
| Priekinė ašis | 1634mm |
| Galinė ašis | 1625mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2005kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2515kg |
| Min. bagažinės talpa | 535litre |
| Maks. bagažinės talpa | 535litre |
| Tūris / talpa | 510kg |
| Loading height | 688mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio galia | 560bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 700 to 6 600RPM |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 5 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.5litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 1 030km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Priekinė važiuoklė | Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Pneumatic, Wishbone, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 16 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.