Šis 2.2i Turbo 4WD MT (220 hp) variklis buvo montuojamas 89/8B Kupė kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 248km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Tūris / talpa | 2226cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 220bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 900RPM |
| Sukimo momentas | 309Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1950RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4400mm |
| Plotis | 1716mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 100mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1444kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1880kg |
| Min. bagažinės talpa | 230litre |
| Maks. bagažinės talpa | 230litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 12.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.