Šis 5.2 FSI V10 quattro AT (435 hp) variklis buvo montuojamas C6 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1864mm |
| Ilgis | 4938mm |
| Aukštis | 1442mm |
| Važiuoklės bazė | 2847mm |
| Priekinė ašis | 1608mm |
| Min. bagažinės talpa | 546litre |
| Galinė ašis | 1588mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2490kg |
| Maks. bagažinės talpa | 546litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5204cm3 |
| Variklio galia | 435bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 540Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 10 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Galios didinimas | Compressor |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 000 RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 880km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 22.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.