Šis 1.8 TFSI MT (160 hp) variklis buvo montuojamas 8J [Restyling] Roadster 2-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4198mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1358mm |
| Važiuoklės bazė | 2468mm |
| Priekinė ašis | 1562mm |
| Galinė ašis | 1548mm |
| Maks. bagažinės talpa | 250litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1380kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1605kg |
| Min. bagažinės talpa | 250litre |
| Tūris / talpa | 225kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500 to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 223km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 040km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.