Šis 2.0 AMT (200 hp) variklis buvo montuojamas 8J Roadster 2-doors kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4178mm |
| Plotis | 1842mm |
| Aukštis | 1352mm |
| Važiuoklės bazė | 2468mm |
| Priekinė ašis | 1572mm |
| Galinė ašis | 1558mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1315kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1635kg |
| Min. bagažinės talpa | 290litre |
| Maks. bagažinės talpa | 700litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 980km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 237km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 100RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 92.8mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.96m |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.