Šis 3.2 quattro S tronic (250 hp) variklis buvo montuojamas 8N [Restyling] Kupė kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 770km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 235km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Tūris / talpa | 3200cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 250bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 300RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800up to 3 200 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 95.9mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4041mm |
| Plotis | 1764mm |
| Aukštis | 1345mm |
| Važiuoklės bazė | 2429mm |
| Priekinė ašis | 1528mm |
| Galinė ašis | 1505mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1520kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1905kg |
| Min. bagažinės talpa | 220litre |
| Maks. bagažinės talpa | 490litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.