Šis 4.0 V8 AWD AT (528 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] V8 S coupe 2-doors kėbule, kuris Bentley buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 90litre |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
| Maksimalus greitis | 309km/h |
| Kuras | 98 RON |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 1 150km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Pakrauto automobilio svoris | 2750kg |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Kėbulas | Kupė |
| Min. bagažinės talpa | 358litre |
| Važiuoklės bazė | 2746mm |
| Aukštis | 1391mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2295kg |
| Ilgis | 4818mm |
| Plotis | 1947mm |
| Maks. bagažinės talpa | 358litre |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic elastic element |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic elastic element |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
|---|---|
| Sukimo momentas | 680Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Variklio galia | 528bhp |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Galios didinimas | Turbina |
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700RPM |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.