Šis 4.0 AT (507 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation V8 coupe 2-doors kėbule, kuris Bentley buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4806mm |
| Plotis | 1943mm |
| Aukštis | 1404mm |
| Važiuoklės bazė | 2746mm |
| Maks. bagažinės talpa | 358litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2295kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2750kg |
| Min. bagažinės talpa | 358litre |
| Tūris / talpa | 455kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3993cm3 |
| Variklio galia | 507bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 660Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1700RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 303km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 170km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.3m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Miestas | 18.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.