Šis 120d Steptronic xDrive (190 hp) variklis buvo montuojamas F20/F21 [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4329mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1569mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1530kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2005kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1200litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 975/1090kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 5.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.3litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 020 to 1 330km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 222km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.8second |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 5.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.