Šis M240i MT (340 hp) variklis buvo montuojamas F22/F23 Kupė kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 840km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Tūris / talpa | 2998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1520up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4454mm |
| Plotis | 1774mm |
| Aukštis | 1408mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1516mm |
| Galinė ašis | 1534mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1545kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1980kg |
| Tūris / talpa | 510kg |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 975/1100kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.