Šis 330xi 5MT (228 hp) variklis buvo montuojamas E46 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 38 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 63litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 720km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 228bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 900RPM |
| Sukimo momentas | 290Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4471mm |
| Plotis | 1739mm |
| Aukštis | 1434mm |
| Važiuoklės bazė | 2725mm |
| Priekinė ašis | 1471mm |
| Galinė ašis | 1483mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2060kg |
| Tūris / talpa | 480kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 440litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.