Šis 335i xDrive AT (306 hp) variklis buvo montuojamas F30/F31/F34 Universalas (Touring) kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 26 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 1 020km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON, 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.1second |
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 306bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1200up to 5 000 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4624mm |
| Plotis | 1811mm |
| Aukštis | 1434mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1531mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1730kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2205kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 495litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1500litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 970/1220kg |
| Permitted road-train weight | 4005kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.