Šis 530i MT (272 hp) variklis buvo montuojamas F07/F10/F11 Universalas (Touring) kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 32 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 110km |
| Kuras | 98 RON, 95 RON, 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.7second |
| Tūris / talpa | 2996cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 272bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 4 250 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.95m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4907mm |
| Plotis | 1860mm |
| Aukštis | 1462mm |
| Važiuoklės bazė | 2968mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1626mm |
| Prošvaisa | 141mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2375kg |
| Tūris / talpa | 650kg |
| Min. bagažinės talpa | 560litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1670litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1070/1400kg |
| Permitted road-train weight | 4375kg |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.