Šis 640i xDrive Steptronic (320 hp) variklis buvo montuojamas F06/F12/F13 [Restyling] Kabrioletas kėbule, kuris BMW buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.4litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 1 090km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Tūris / talpa | 2979cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 320bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1300up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89.6mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4894mm |
| Plotis | 1894mm |
| Aukštis | 1365mm |
| Važiuoklės bazė | 2855mm |
| Priekinė ašis | 1600mm |
| Galinė ašis | 1665mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1965kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2390kg |
| Tūris / talpa | 460kg |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1265litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1150/1310kg |
| Kėbulas | Kabrioletas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Self-adjusting shock absorbers, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.